Prečo by som mal „sledovať“ blízkeho Pokémona?

Why Should Iwatcha Nearby Pok MonRiešenie:

„Sledovanie“ pokémona vám umožní zistiť vzdialenosť k nemu (meranú v stopách) na hlavnej obrazovke. Je to výlučne úspora času, aby ste nemuseli neustále otvárať/zatvárať obrazovku V blízkosti.

Okrem toho sledovanie Pokémona spôsobí, že obrazovka v blízkosti začne zelene „blikať“, keď sa vydáte aktuálnym smerom Pokémona. Môžete to urobiť aj bez výberu hodiniek, pretože Pokémon sa bude pohybovať v ponuke, pričom najbližšie sú vždy vľavo hore.
Pri love pokémonov treba dávať pozor na dve veci.1) Počet stôp-počet stôp klesá z 3-2-1-0, čím bližšie ste k Pokémonovi.2) Pozícia Pokémonov na zozname pokémonov v okolí (alebo Poketracker, ako na to odkazujem). Vľavo hore je vám najbližšie, vpravo dole je najďalej.

Keď lovím konkrétneho Pokémona, držím Poketrackera hore, ak sa silueta pohne doľava, viem, že sa približujem, a ak sa pohybuje správne, viem, že sa vzďaľujem. Predstavte si to ako veľmi sofistikovanú verziu marco póla alebo Hot & Cold.


Väčšina tu uvedených odpovedí je zastaraná, pretože systém sa od ich zverejnenia zmenil.The V blízkosti pokémoni sú len tí, ktorí sa momentálne nachádzajú v blízkosti pokestopov, ktoré sú vo vašej blízkosti. Ak neexistujú žiadne zastávky, jednoducho ukáže pokémonom, ktorí sú niekde blízko vás a sú málo použiteľné. Aj keď ho potom môžete použiť ako v staršej konfigurácii; zmiznutie z blízkosti znamená, že pokémon je v opačnom smere a je príliš ďaleko na to, aby bol viditeľný, alebo práve zmizol.

Keď chcete chytiť pokémona, ktorý je v blízkosti, a pomocou pokestopu, kliknutím na tento pokestop sa vám na mape zobrazí, kde s vami súvisí, že je pokemon, a môžete sa tam jednoduchšie dostať. Tiež sa to začne sledovanie ten pokémon a upozorní vás, ak ten pokémon zmizne, skôr ako sa tam dostanete, aby ste tam nešli márne. Aj keď niekedy môžete dostať upozornenie, že pokemon už neexistuje, kvôli zlému pripojeniu alebo keď ste už celkom blízko tejto zastávky (z osobnej skúsenosti).