Kde je prvý dostupný dom v Skyrim?

Where Is First Available House SkyrimRiešenie:

Po troche ďalej po hlavnej úlohe som narazil na príležitosť kúpiť si dom vo Whiteruni. Musíte splniť úlohu Dragonstone (Bleak Falls Barrow), potom dostanete právo kúpiť si dom v meste.

Ak chcete kúpiť dom, musíte sa porozprávať s Proventusom Aveniccim, ktorý sa nachádza v blízkosti pevnosti Jarl. Dom je bohužiaľ na počiatočnú postavu dosť drahý, stojí 5 000 zlatých.Samotný dom sa nazýva Breezehome, je to druhý dom napravo, keď vojdete do Whiterunu.Whiterunová mapa
Prvý dom dostupný v hre je vo White run. Je to skvelý dom, ktorý máte, najlacnejší a vlastne aj najužitočnejší.

White run je zďaleka najlepšie mesto na predaj, remeselné práce atď., Inými slovami, miesto, kde sa rýchlo dostanete medzi žaláre, úlohy alebo kedykoľvek, keď dostanete plnú korisť.

Dom je doslova ako 15 krokov od miesta rýchleho cestovania. A vedľa na oboch stranách je obchod s kováčom a všeobecným tovarom, ako aj obchod s lektvarmi.Tento kováč (vojnové panny) je plne zásobený hutou, soláriom, pracovným stolom, brúsnym kameňom a samozrejme kovárňou. Obchodník dopĺňa zásoby viac ako tisíc zlatých každý deň.

Je to perfektné, cestujete, veľmi rýchlo sa zastavíte v obchodoch, aby ste vyložili korisť a svoj dom pre všetko, čo si chcete nechať. Potom, kedykoľvek budete potrebovať, môžete robiť všetky svoje remeselné práce veľmi pohodlne.

Tiež cestovanie do Dračieho dosahu Keep vám umožní pohodlne použiť zaklínač a tamojší čarodejník má k dispozícii všetky druhy kúziel a drahokamov duše.

Som v hre dosť ďaleko, pretože som dokončil mnoho hlavných línií úloh a navštívil všetky mestá a môžem povedať, že tento dom je zďaleka najužitočnejší.

Ako sa hovorí, nie je na čo sa pozerať a z estetických dôvodov je to asi najhoršie! Ale ako úložisko je to najlepšie.

Aj keď by som si prial, aby bolo viac truhiel na uloženie vecí, aby boli lepšie zoradené.


Ak máte na mysli dom vo Whiterune, hovorí sa mu Breezehome, a hneď ako vojdete do mesta, je hneď vedľa kováčskej dielne. (Zónovanie z hlavnej mapy Skyrim, je to druhá budova vpravo.)