Aké sú regionálne Pokémony?

What Are Regional Pok MonRiešenie:

  • Farfetch’d> Ázia
  • Kangaskhan> Austrália
  • Pán Mime> Európa
  • Tauros> Severná Amerika (*)


regionálny Pokémon

Niekoľko komunít ich potvrdilo (vrátane Silph Road), Niantic nie.(*) Tauros má pravdepodobne aj Južná Amerika. Toto bolo uverejnené na serveri Reddit niekoľkokrát (Tauros sa zrejme chytil v Brazílii), ale nie natoľko, aby sa to potvrdilo ako pravda. Nebojte sa to aktualizovať, akonáhle budete mať dôkaz. Do tej doby to platí tak, že Tauros je len pre Severnú Ameriku.
Reddit's r/TheSilphRoad subreddit aktualizoval regionálnu mapu pre generáciu 2.sem zadajte popis obrázku

Tento tu zobrazený obrázok je vytvorený z tohto odkazu a je doplnený obrázkami z webu Bulbapedia. Odkaz obsahuje niektoré podrobnosti o týchto hraniciach, ktoré pridám nižšie.

Generácia 1Býk

Pokrýva všetky hlavné kanadské mestá, nie severnejšie ako Calgary, niekde medzi 51 ° a 52 ° severnej šírky, ale severovýchodná časť môže byť trochu nejasná. Južne až na 29 ° severnej šírky. Heracross začína tam, kde končí

Pán mim

Hlásené ako severný kraj ako 61˚, nepokrýva celé Nórsko. Nenašiel sa v Gibraltári, ale v severnom Tunisku. Nachádza sa na Sicílii, ale nie na Malte. Až na západ až po Azorské ostrovy. Juhovýchodná hranica je trochu nejasná, ale na východe do Ruska ako Kazaň

Farfetch’d

Celé Japonsko, Južná Kórea a správy o Vladivostoku a východnom Rusku, ako aj o oblastiach severnej Číny. Pokrýva celý Taiwan. Pokrýva celý Hongkong a všetky oblasti Číny južne odtiaľ.

Kangaskhan

Pokrýva Austráliu vrátane Tasmánie a Papuy -Novej Guiney.

Generácia 2

Počasie v Corsola

Nie vyššie ako 31 ° severnej šírky a nachádzajúce sa vo vnútrozemí viac ako 300 km, o južnom limite sa stále diskutuje. 26 ˚ j. V Austrálii, Čile, Madagaskare a na Mauríciu, ale nižšie v Brazílii. Potvrdené v Nairobi s najväčšou pravdepodobnosťou kvôli tomu, že Victoria Lake je taká veľká vodná plocha.

Heracross

Začína sa na 29 ° severnej šírky a pokrýva Karibik, Strednú a Južnú Ameriku. S najväčšou pravdepodobnosťou siaha až do južných cípov Argentíny a Čile.

Všimnite si toho, že alternatívna mapa mierne upravuje hranice, pričom je pozoruhodné, že Corsola neexistuje príliš ďaleko vo vnútrozemí. Hranica Taurosu siaha ďalej na sever do Kanady, aj keď ju úplne nepokrýva. Farfetch'd pokrýva aj viac častí Číny.

Kredit na príspevok u/oktimeforplanb na r/silphroad (S ich obrázkom v uvedenom odkaze).