Záznam chatu WeChat odstránil spôsob obnovy

Wechat Chat Record Deleted How RecoverAko obnoviť zmazaný záznam chatu WeChat? WeChat je už nevyhnutným nástrojom na četovanie na mobilnom telefóne všetkých. Všetko, čo na mobilnom telefóne chýba, nemôže na WeChat chýbať a história chatu sa uloží do nášho mobilného telefónu, ale niekedy môže byť chvíľka neopatrná. Záznam chatu WeChat bol odstránený, záznam konverzácie WeChat bol odstránený, ako sa zotaviť? Poďme sa podeliť o schopnosti zotavenia z histórie chatu WeChat!

obrázokAko obnoviť zmazaný záznam chatu WeChat? Obnova záznamu chatu Wechat bola považovaná za príliš vzdialenú, väčšinou nie je potrebné obnovovať záznamy chatu WeChat, ale niektoré záznamy chatu WeChat nemali čas na zálohovanie, môžu nájsť iba niektoré programy na zotavenie.Metóda 1: Na zotavenie použite metódu na strane PC1. Ak chcete obnoviť záznam chatu WeChat, otvorte [Zálohovanie a obnovenie] počítačovej verzie WeChat, vyberte [Obnoviť záznam chatu do mobilného telefónu], potom môžete zvoliť priateľov, ktorých potrebujete zotaviť, časové obdobie obnovy, môžeme nielen reprodukovať spomienky, ale tiež Na to môžeme selektívne zabudnúť

obrázok

2. Po výbere obnoveného záznamu chatu podľa potreby môžete tiež zvoliť obnovu podľa časového obdobia. Po výbere kliknite na OK, aby ste spustili obnovu kliknutím na Potvrdiť v telefóne.obrázok

3. Po potvrdení mobilného telefónu sa automaticky začne obnovovať a po obnovení bude úspešný.

obrázok

Pri tejto operácii je potrebné venovať pozornosť skutočnosti, že mobilný telefón Apple a počítač by mali byť pripojené k rovnakému WiFi. V opačnom prípade nie je možné vykonať obnovenie záznamu chatového záznamu WeChat z dôvodu problémov so sieťou. Moje prvé použitie je znázornené na obrázku nižšie, takže tomuto určite venujte pozornosť. málo.

Toto je prostredníctvom počítačového spracovania WeChat záznamu chatu WeChat, v skutočnosti je možné obnoviť záznam odstráneného chatu WeChat viac ako touto metódou, sú možné aj iné metódy, potom sa pozrite na druhý spôsob obnovenia záznamov chatu!

Metóda 2: Obnova nástroja na obnovenie pomocou iného výrobcu

Ak sa vyššie uvedenou metódou nepodarí načítať záznam chatu WeChat vymazaný v mobilnom telefóne, na obnovenie záznamu chatu odstránenia WeChat je možné použiť nástroj na obnovu dát. Mutual Shield Apple Recovery Master podporuje funkcie zálohovania a obnovy záznamov chatu WeChat. Nájdeme tento nástroj na obnovenie.

Potom musíte pripojiť mobilný telefón k počítaču. Keď počítač rozpozná údaje v mobilnom telefóne, otvorí sa softvér. V softvéri môžete najskôr dôverovať počítaču vo funkčnom telefóne, aby softvér mohol identifikovať údaje v mobilnom telefóne a softvér vyhľadať mobilný telefón. V údajoch vyberte možnosť „Obnoviť zo skenovania zariadenia iPhone“.

obrázok

Po dokončení výberu začnite skenovať údaje z mobilného telefónu. Počas skenovania neprerušujte spojenie medzi mobilným telefónom a počítačom, počkajte, kým softvér naskenuje údaje, a potom uvidíte naskenované údaje v softvérovom rozhraní. Nájdite WeChat.

Kliknutím na tento stĺpec zobrazíte naskenované údaje. Nájdite údaje, ktoré z týchto údajov potrebujete získať. Kliknutím zobrazíte ďalšie podrobnosti. V tomto obsahu stačí skontrolovať záznam rozhovoru, ktorý chcete obnoviť. Možno obnoviť.

Po skontrolovaní záznamov chatu, ktoré je potrebné obnoviť, kliknite na položku „Exportovať vybrané záznamy“ a nakoniec vyberte priečinok na uloženie údajov, ktoré sa majú obnoviť. Nevyberajte obnovenie disku telefónu vo vybranom priečinku, ktorý prepíše údaje v telefóne. Najskôr obnovte počítač.

obrázok

Vyššie uvedené je niekoľko spôsobov, ako zdieľať, aby sa udržala úspešnosť obnovy po odstránení záznamu chatu WeChat, aby sa zabránilo novým údajom prepísajúcim pôvodne odstránené údaje, sa nesmie zobraziť, dúfam, že pomôžem potrebe malí partneri.