Ummy Video Downloader pre Mac (YouTube Video Downloader) v1.68 Bezplatná aktivácia

Ummy Video DownloaderHm, sťahovač videa pre Mac Je to nástroj na rýchle stiahnutie videa na platforme Mac. Vďaka tomu sa používatelia už nebudú musieť starať o to, že sa im video, ktoré sa im páči, nedá stiahnuť, alebo je rýchlosť sťahovania veľmi nízka. Na stiahnutie videa Ummy Video Downloader stačí vložiť odkaz na video a nižšie zvoliť video, ktoré chcete stiahnuť. Rozlíšenie, ktoré kliknete na stiahnutie, môže byť dokončené. Falošná verzia pre Mac na stiahnutie videa vám nielen pomôže rýchlo uložiť mediálny obsah z webov s videami, ako je YouTube, na váš lokálny počítač, ale aj vykonať príslušné prehrávanie mediálneho obsahu, aj keď sa nemôžete pripojiť na internet. Pozerajte a čítajte kedykoľvek! Dá sa nazvať artefaktom na stiahnutie videa!

Adresa softvéru: https://www.macdown.com/mac/848.html

Pokyny na stiahnutie a inštaláciu programu Ummy Video DownloaderPo stiahnutí falošnej verzie systému Mac na stiahnutie falošného videa dvojitým kliknutím otvoríte inštalačný balík, potiahnutím ľavej strany [Ummy Video Downloader] do pravej aplikácie, predvolenej inštalácie, inštalácia je dokončená a môže byť trvale aktivovaná.

Hm, hlavné rysy softvéru na stiahnutie videa pre mac verzie softvéru1. Stiahnite si videá vo vysokom rozlíšení z YouTube alebo svoje obľúbené skladby uložte ako zvukové súbory MP3 pomocou ľahko použiteľnej aplikácie.

2. Aj keď existuje veľa aplikácií alebo webových služieb, ktoré vám môžu pomôcť sťahovať videá z YouTube, mnoho ľudí nedokáže extrahovať klipy s vysokým rozlíšením v rozlíšení 720p. Toto obmedzenie nemá vplyv na program Ummy Video Downloader, pretože vám umožňuje ukladať ľubovoľné klipy z YouTube na vašom počítači Mac v rozlíšení až 4320p, kopírovať a kopírovať skladby a súbory MP3.

3. Ľahko použiteľná aplikácia OS X, ktorá vám pomáha sťahovať videá za kratší čas

4. Sťahovanie videí pomocou programu Ummy Video Downloader je veľmi jednoduché, pretože stačí skopírovať odkaz na klip z YouTube a spustiť hlavné okno aplikácie. Automaticky extrahuje adresu URL zo schránky, takže stačí stlačiť tlačidlo stiahnutia.
Potom môžete pokračovať v ďalších úlohách, pretože aplikácia po dokončení sťahovania zobrazí upozornenie. Ukladajte videá z YouTube s vysokým rozlíšením na svoj Mac bez ohľadu na ich rozlíšenie.

5. Keď aplikácia zistí adresu URL klipu, umožní vám zvoliť si verziu, ktorú chcete kopírovať. Je však potrebné poznamenať, že ak si chcete video stiahnuť vo viacerých rozlíšeniach, aplikácia sa automaticky neprejmenuje, takže tá predošlá sa prepíše.
Okrem toho je možné naraz stiahnuť iba jedno video a aplikácia nedokáže spracovať celý zoznam skladieb.

6. Z videí na YouTube môžete extrahovať zvukové stopy a uložiť svoje obľúbené skladby ako súbory MP3. Jednoduché rozhranie je možné vylepšiť niekoľkými spôsobmi

7. Môžete si prezrieť miniatúru videa, aby ste sa uistili, že ste si nestiahli nesprávny klip, aj keď by bolo pekné, keby ste túto funkciu deaktivovali, aby ste minimalizovali využitie miesta na obrazovke aplikácie.

8. Máme dojem, že falošná verzia pre Mac na stiahnutie videa bude fungovať rovnako dobre ako aplikácia na paneli s ponukami, pretože bude vždy prístupná bez toho, aby prekážala vašej činnosti.
Celkovo je to užitočný nástroj, ktorý vám pomôže sťahovať videá z YouTube vo vysokom rozlíšení alebo ich previesť na zvukové súbory MP3 v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Hm video downloader mac verzia video výučba sťahovania

Sťahovanie videí vyžaduje vopred nastavenie preferencií, umiestnenie sťahovania a formát sťahovania

1. Nájdite predvoľby, ako je to znázornené na obrázku:

2. Zadajte príslušné umiestnenie a formát sťahovania videa

3. Zadajte odkaz na video, môžete si ho priamo stiahnuť, jeho použitie je rýchle a jednoduché!

Nástroj na rýchle stiahnutie videa, Xiaobian review

Chcete si rýchlo stiahnuť najobľúbenejšie videá na svojom počítači Mac? Chcete pomocou softvéru sťahovať svoje obľúbené videá z YouTube? Ummy Video Downloader stiahne video, stačí vložiť odkaz na video a môžete si ho rýchlo stiahnuť, je to jednoduché a neslušné, vitajte!