Metóda registrácie verzie RazorSQL 8 pre Mac (nástroj na správu databázy)

Razorsql 8 Mac Version Registration MethodBezva verzia pre Mac pre RazorSQL Razorsql pre mac sa používa na dopytovanie, úpravy, prehliadanie a správu databázy. Pomôže vám spravovať viac databáz vrátane HSQLDB, MySQL, OpenBase, Oracle, SQLite, SQL Server a ďalších databáz. Razorsql verzia mac podporuje aj spúšťanie skriptov SQL, Visual úpravy, import a export údajov a ďalšie operácie, aby ste priniesli metódu registrácie verzie razrackql mac crack, poponáhľajte sa to!RazorSQL mac Crack návodPoznámka: Softvér je odpojený od siete. Po úspešnej inštalácii je odkaz blokovaný v nastaveniach brány firewall.Po stiahnutí inštalačného balíka RazorSQL kliknutím otvorte RazorSQL.dmg a potiahnite ľavú [RazorSQL] do pravej aplikácie, ako je uvedené nižšie:

Po spustení RazorSQL pre Mac je skúšobná doba 30 dní, ako je uvedené nižšie:Vráťte sa k balíku RazorSQL, vyhľadajte a otvorte súbor „d-KeyMaker.jar“, ako je uvedené nižšie:

Kliknutím na tlačidlo „Generovať“ vygenerujete registračný kód, ktorý môže byť kopírovaný, ako je uvedené nižšie:

späť RazorSQL Aktivujte okno, zadajte aktivačný kód a kliknite na odkaz „Overiť kód“, ako je to zobrazené nižšie:

Po zaregistrovaní výzvy kliknite na „OK“, ako je uvedené nižšie:

Predvoľby systému sú zapnuté a blokujú sa tak prichádzajúce odkazy v zabezpečení a ochrane súkromia, aby sa zablokovali oficiálne spojenia.

Dokončite vyššie uvedené kroky, inštalácia softvéru je dokončená, nech sa páči.

Predstavenie softvéru RazorSQL pre Mac

RazorSQL Je to dotazovací nástroj SQL pre Windows, Mac OS X, macOS, Linux a Solaris, prehliadač databáz, editor SQL a nástroj na správu databáz.

RazorSQL bol testovaný na viac ako 30 databázach a je možné ho k databáze pripojiť prostredníctvom JDBC alebo ODBC.