Chýba (mono skript), chýba montovaná

MissingZačal som skúmať Google Cardboard SDK, stiahol som si gvr-unity-sdk, otvoril som Samples: CastleDefense s Unity a exportoval som projekt XCode na spustenie na iPhone. Vyskytla sa nasledujúca chyba:

Implementovali ste - [application: didReceiveRemoteNotification: fetchCompletionHandler:], ale do zoznamu podporovaných UIBackgroundModes vo vašom súbore Info.plist je stále potrebné pridať „vzdialené upozornenie“.Po úprave vyššie uvedenej chyby a ďalšom spustení sa vyskytne nasledujúca chyba:Odkazovaný skript tohto správania (herný objekt „ExplosionMobile“) chýba!Vráťte sa k projektu Untiy a pozrite si skript visiaci pod ExplosionMobile v Prefab Assets / Game / Prefabs / Cannon Ball.

Po začiarknutí políčka Správa verzií v časti Upraviť -> Nastavenia projektu -> Editor do súborov Visual Meta je serializácia aktív nastavená na Vynútiť text (ak vaše nastavenia projektu nie sú podobné, musíte ich zmeniť na toto).Vybraté v adresári súborov projektu Cannon Ball.prefab Tento súbor sa otvorí v textovom editore a prehľadá sa ExplosionMobile :

Na obrázku vyššie vidíte m_Name: ExplosionMobile má v sebe údaje m_Component, -4: je Transform, -114: je Script, ktorý je chýbajúcim skriptom, za ním skopírujte hodnotu fileID 11463042 a vyhľadajte v súbore 11463042, odstráňte aktuálnu pozíciu, iné Poloha je údajové údaje skriptu:

Pozri ---! u! 114 a 11463042 Údaje v tomto module, m_Script V tejto línii je jeden vedený Hodnota 039587c051912eb4ead9e58344c5f3ce je sprievodca chýbajúcim skriptom, ktorý automaticky vygeneruje Unity a uloží ho do súboru .meta.

Vyhľadajte v lokálnom súborovom systéme 039587c051912eb4ead9e58344c5f3ce, výsledky sú nasledujúce:

Vyhľadajte * .cs.meta a nájdite nasledujúce:

Kliknite na jeden z nich ParticleSystemMultiplier.cs.meta , zobrazené v hornom priečinku, sa zistilo, že sú to štandardné aktíva Unity: ParticleSystems Vo vnútri skriptu:

Import do projektu Po balíku ParticleSystems sa chýbajúci kód okamžite obnoví:

V tomto okamihu sa našiel chýbajúci skript.

Missing Prefab je podobná operácia. Otvorte pomocou textového editora Stratte súbor scény pre komunitu * .unity, potom vyhľadajte Missing Prefab, nájdite informácie o prefabrikovaných údajoch v súbore prostredníctvom fileID, analyzujte, ktoré komponenty sú obsiahnuté v prefabrikovaných dátach, a manuálne rekonštruujte chýbajúci zdrojový súbor podľa sprievodcu Find v rámci projektu adresár.

Tento článok je originálny, ak je reprodukovaný, uveďte prosím jeho zdroj

Dotlač na: https://www.cnblogs.com/elfnaga/p/5672986.html