Verzia Lame_enc.dll a oficiálna adresa na stiahnutie pre Audacity 2.3.0

Lame_enc Dll VersionNedávno som sa zúčastnil súťaže o mikrotriedu počítačovej bezpečnosti a často som prerušoval myšlienku fixného produkčného prostredia. Malé, rýchlo nasaditeľné softvérové ​​prostredie sa teda stalo dôležitou vecou. Najmä záznam komentárov, nie som dobrý v slovách, na úpravu dabingového efektu prirodzene potrebujem špeciálny softvér na úpravu zvuku. Po vyhľadaní som našiel Audacity, softvér na úpravu zvuku otvoreného zdroja s dobrou popularitou a výkonom. Verzia Národného dňa roku 2018 je v2.3.0, ktorú je možné uložiť, čo vedie k nedostatku súboru lame_enc.dll, stiahne najnovšiu verziu v3.100 a načíta sa priamo. Do systému Windows system32 (win7 32-bitový počítač používaný autorom), stále nie. Pozorne si prečítajte oficiálnu webovú stránku ( https://www.audacityteam.org/download/plug-ins/ Súvisiace odseky:

The LAME kódovanie MP3 knižnica umožňuje Audacity exportovať zvuk do populárneho formátu MP3 formát. Ak si chcete nainštalovať knižnicu LAME, prečítajte si našu LAME FAQ .kliknite pre vstup https://manual.audacityteam.org/man/faq_installation_and_plug_ins.html#lame Po výzve:

Kliknite na hypertextový odkaz v červenej časti a vstúpte

Kliknutím vstúpte do výzvyA nakoniec, aby som to zhrnul, v skutočnosti je to lame_enc.dall v3.99.3 pre špeciálne vydanie audacity, adresa priameho stiahnutia je: https://lame.buanzo.org/#lamewindl

Po vstupe na stránku podľa obrázka: