Ako môžete svojho Buddy Pokémona nadchnúť?

How Can You Get Your Buddy Pok Mon ExcitedRiešenie:

Existujú dva spôsoby, ktorými môžete svojho priateľa vzrušiť.

Poffin

Najrýchlejší spôsob, ako vzrušiť svojho priateľa, je použiť novú položku Poffin. Môžete si to kúpiť v obchode za 100 pokecoinov. Výhody používania Poffins sú • Dokonale naplní merač hladu vášho kamaráta
 • Automaticky zvyšuje náladu k vzrušeniu
 • Automaticky získate maximálny počet srdiečok v kategórii kŕmenia. To zahŕňa ďalšie tri srdcia, ktoré môžete získať, keď sú nadšení
 • Váš kamarát zostane plný a vzrušený dlhšie, ako keď budú nadšení z aktivít (pozri nižšie)

Činnosti

Náladu svojho kamaráta môžete zvýšiť jednoduchou interakciou s ním na základe aktivít uvedených na jeho profilovej stránke. Nasledujúce činnosti sú: • Chôdza - Za deň môžete zarobiť až 3 srdcia (6, ak sú nadšení). Váš kamarát musí byť viditeľný na mape, aby si získal srdcia • Kŕmenie - Za deň môžete zarobiť až 3 srdcia (6, ak sú nadšení). Kŕmte bobule svojho kamaráta, kým vám neposkytne 1 srdce, kedykoľvek naplníte merač hladu na maximum

 • Hrá sa - Môžete zarobiť až 1 srdce denne (2, ak sú nadšení). V tomto prípade stačí, keď v ponuke kamaráta stlačíte „hrať“ a pohladíte ich na niekoľko sekúnd, kým sa nezobrazí vizuálny pocit, že sú šťastní.

 • Bojuje - Môžete zarobiť až 1 srdce denne (2, ak sú nadšení). Srdce vám dodá boj v telocvičniach, nájazdy, raketové bitky Team GO alebo trénerské bitky • Snímky obrazovky - Môžete zarobiť až 1 srdce denne (2, ak sú nadšení). Jednoducho urobte snímku obrazovky svojho priateľa z ponuky kamaráta a získajte srdce.

 • Nový pokestop/telocvičňa - Môžete zarobiť až 1 srdce denne (2, ak sú nadšení). Ak chcete získať srdce, stačí navštíviť Pokestop alebo telocvičňu, ktoré ste ešte nenavštívili. (To môže byť v skutočnosti práve teraz chybné. Srdce som dostal po návšteve telocvične, ktorú som predtým navštívil)

 • Bonus - Za deň môžete zarobiť až 1 srdce. Bonusové srdce môžete získať, keď vám váš priateľ dá darček (požadovaný Veľký kamarát), dá vám suvenír (vyžaduje Ultra Buddy) alebo navštívi pokestop alebo telocvičňu, ktoré chcú navštíviť (vyžaduje Ultra Buddy)

Keď vykonávate tieto činnosti, nálada vášho priateľa sa bude neustále zvyšovať. Ich nálada sa nezdá byť založená na počte sŕdc, ktoré získa, ale na tom, ako často s nimi komunikujete. Čím viac sa týchto aktivít zúčastňujete, tým lepšiu náladu bude mať váš priateľ. Aktivity a srdcia sa obnovia o polnoci miestneho času.

Všimnite si však! Ich nálada sa môže nadčasy znižovať, takže s priateľom vždy komunikujte, ako len môžete.

Akonáhle bude váš kamarát nadšený, odomknú sa ďalšie výhody. Tieto výhody sú k dispozícii, pokiaľ sú nadšené:

 • Získajte v daný deň dvakrát toľko sŕdc (bez bonusovej kategórie)
 • Pešia vzdialenosť pre cukríky sa zníži

Nasleduje tabuľka rôznych úrovní nálady, kde Excited je posledná so srdcom okolo.

Ikony nálady

Zdroj


sem zadajte popis obrázku

Zistil som to pri pokuse nájsť odpovede. Stále hľadám vzrušujúceho sprievodcu.


Zmenilo sa to tak rýchlo ... k 20. decembru 2019 existuje 30 -minútový cooldown pre väčšinu aktivít. Za väčšinu aktivít teda získate 1 bod, ale nemá zmysel robiť to isté znova, pokiaľ nebudete čakať ďalších 30 minút.

Za chôdzu sa hovorí, že za 2 km získate 3 body a nie je potrebný žiadny čas na ochladenie.

Keď získate 32 bodov, váš kamarát je nadšený.

Ak máte 100 pokecoinov, potom je Poffin z obchodu najrýchlejším spôsobom.

Zdroj: