Ako môžem zapnúť Adventure Sync?

How Can I Turn Adventure SyncRiešenie:

Mám iOS 13, ale nastavil som to predtým, ako som aktualizoval svoj telefón, takže si nie som istý, či som bol práve prihlásený. V aplikácii Zdravie vyskúšajte nasledujúce:

  1. Kliknutím na ikonu v pravom hornom rohu prejdete do svojho účtu.
  2. V časti Ochrana osobných údajov kliknite na položku Aplikácie.
  3. Mali by ste tam vidieť Pokemon GO.

Obrázok aplikácie Apps in Health v systéme iOS 13Potom stačí povoliť prístup ku všetkému, ako je navrhnuté v pokynoch od Pokemon GO.UPRAVIŤ:Podľa konverzácie v komentároch postupujte podľa pokynov v tomto vlákne Reddit https://www.reddit.com/r/pokemongo/comments/c58uo5/adventure_sync_on_ios_13_possible/ a opravte tento problém v systéme iOS13, ak vyššie uvedené nefungovalo:

  1. V aplikácii pre hodinky vypnite automatické sťahovanie aplikácií v časti Všeobecné (ak máte hodinky Apple).
  2. Znova nainštalujte Pokemon GO.

Ak Pokémon Go nie je uvedený v možnostiach zdravia vo vašich nastaveniach, máte niekoľko možností, ktoré môžete vyskúšať na základe niekoľkých zdrojov:

  1. Niantic Support navrhuje skontrolovať vašu konfiguráciu Motion & Fitness v rámci vašich nastavení ochrany osobných údajov.    Je možné, že sledovanie kondície nie je vo vašom zariadení povolené, a preto si Pokémon GO nemôžete zobraziť v aplikácii Apple Health. Skúste to povoliť z možnosti Motion & Fitness v časti „Nastavenia ochrany osobných údajov“.

  2. Ak problém pretrváva aj po kontrole vašich nastavení ochrany osobných údajov, komunita reddit navrhne odinštalovať a znova nainštalovať Pokémon Go. Mnoho tamojších používateľov potvrdzuje, že tento problém je pre nich vyriešený.

Ak nefungovalo ani jedno z vyššie uvedeného, ​​navrhujem predložiť lístok na podporu spoločnosti Niantic