Súbory Dropbox_Súbory posielajte do služby Dropbox prostredníctvom e-mailu alebo webu

Dropbox Files_get Files Sent Dropbox Via Emailschránka

súbor schránky

Už ste niekedy chceli, aby vám niekto poslal súbor, ktorý bol príliš veľký na odoslanie e-mailom? Tu je príklad, ako môžete zmeniť svoj Dropbox tak, aby vám ostatní mohli bez problémov posielať súbory.Priali ste si niekedy, aby vám niekto poslal súbor, ktorý bol príliš veľký na to, aby vám poslal e-mail? Týmto spôsobom môžete Dropbox zmeniť na spôsob, akým vám ostatní budú môcť ľahko posielať súbory.Dropbox je jednou z najlepších dostupných služieb synchronizácie súborov a neustále ju používame zdieľajte súbory a priečinky s priateľmi, rodinou a kolegami . Niekedy však budete musieť získať súbory od niekoho, kto nevie zistiť, ako používať Dropbox, alebo s kým nechcete zdieľať priečinok stále. Pri týchto a ďalších príležitostiach môže byť užitočné mať k dispozícii spôsob, ako vám niekto môže súbor poslať jednorazovo cez Dropbox. Existujú dve vynikajúce služby, ktoré uľahčujú načítanie súborov do vášho Dropboxu, takže pokračujte v čítaní a zistite, čo je pre vaše potreby najlepšie.Dropbox je jedna z najlepších služieb synchronizácie súborov, ktorá je v súčasnosti k dispozícii, a doteraz sme ju používali Zdieľajte súbory a priečinky s priateľmi, rodinou a kolegami . Niekedy však musíte získať súbory od ľudí, ktorí nevedia prísť na to, ako používať Dropbox alebo nechcú stále zdieľať priečinky. V týchto a ďalších situáciách môže byť užitočné, ak vám niekto bude posielať súbory cez Dropbox naraz. Existujú dve vynikajúce služby, ktoré vám umožňujú jednoduché nahrávanie súborov do Dropboxu, takže pokračujte v čítaní a zistite, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Vyžiadajte si súbory z Dropboxu e-mailom(Vyžiadajte si súbory pre Dropbox e-mailom)

Už ste niekedy zápasili s e-mailmi naplnenými 8Mb Tiff súbormi od kolegov, ktorí nevedeli o Dropboxe? Ak potrebujete súbory od niekoho, kto rozumie iba e-mailom, alebo chcete, aby vám ktokoľvek poslal rýchly súbor, ktorý potrebujete, cez Dropbox, AirDropper je skvelá služba, ktorá dokáže prekonať priepasť. Umožní vám vyžiadať si súbory e-mailom a potom umožní ostatným bezpečne vám ich poslať prostredníctvom služby Dropbox. Ak chcete začať, prejdite na stránku AirDropper ( odkaz dole ) a kliknite na ikonu Štart .

Boli ste niekedy zmätení z e-mailov zaplavených 8Mb Tiff súbormi od kolegov, ktorí nevedia o Dropboxe? Ak potrebujete súbory od niekoho, kto rozumie iba e-mailom, alebo chcete, aby vám ktokoľvek poslal súbory, ktoré potrebujete, prostredníctvom služby Dropbox, AirDropper je vynikajúca služba, ktorá dokáže prekonať priepasť. Umožňuje vám požiadať o súbor prostredníctvom e-mailu a potom nechať ostatných, aby vám ho bezpečne odoslali prostredníctvom služby Dropbox. Najskôr vyhľadajte web AirDropper ( URL nižšie ), potom kliknite na Štartsshot-2010-10-25-1-23-46-20

Týmto sa dostanete do svojho účtu Dropbox, takže kliknite Povoliť aby ste schválili jeho pripojenie k vášmu Dropboxu.

Týmto vás pošleme na svoj účet Dropbox, takže kliknite na ' povoliť ' Schválením účtu sa pripojíte k svojmu Dropboxu.

sshot-2010-10-25-1-23-46-34

Späť na AirDropper, teraz môžete zadať žiadosť o súbory od vášho priateľa. Zadajte svoju e-mailovú adresu, až 10 adries ľudí, ktorých žiadate o súbory, potom zadajte názov žiadosti a správu so žiadosťou o súbory a stlačte Pošli .

Späť na AirDropper, teraz môžete zadať žiadosť o súbor od svojho priateľa. Zadajte svoju e-mailovú adresu, až 10 adries osôb, ktoré chcete uložiť, zadajte názov žiadosti a správu so žiadosťou o súbor a stlačte poslať

sshot-2010-10-25-1-23-48-57

O chvíľu neskôr sa vašim príjemcom zobrazí e-mail od spoločnosti AirDropper so zabezpečeným odkazom, ktorý vám bude posielať súbory.

Po chvíli sa vášmu príjemcovi zobrazí e-mail od spoločnosti AirDropper so zabezpečeným odkazom, ktorý vám pošle súbor.

obrázok

Dostanete sa tak na špeciálnu stránku AirDropper, kde môžu do vášho Dropboxu pridať všetky požadované súbory.

Týmto sa dostanete na špeciálnu stránku AirDropper, kde môžu do Dropboxu pridať všetky súbory, ktoré požadujete.

obrázok

Po pridaní súborov uvidia názvy súborov a to, či sú súbory malé, stredné alebo veľké. Keď je všetko vybrané, stlačí sa Pošli na zazipovanie súborov do vášho Dropboxu.

Po pridaní súboru budú môcť zobraziť názov súboru a veľkosť súboru. Po výbere všetkého stlačte Pošli Komprimujte súbor do svojho Dropboxu.

sshot-2010-10-25-1-23-54-36

Počas nahrávania súborov budú môcť vidieť pokrok v názvoch súborov.

Počas procesu nahrávania súboru budú môcť sledovať priebeh názvu súboru.

obrázok

AirDropper im dá vedieť, kedy boli súbory odoslané, a vy ich okamžite uvidíte vyskakovať vo vašom Dropboxe. Teraz môžete ľahko dostať aj tie najväčšie súbory, ktoré vám budú zaslané, bez toho, aby ste sa ubezpečili, že majú ostatní nainštalovaný a nastavený Dropbox. A urobíš to aj so roztomilým webapp!

AirDropper ich po odoslaní súboru upozorní a potom v Dropboxe okamžite uvidíte ich vyskakovacie okno. Teraz môžete dokonca ľahko dostať najväčší súbor, ktorý vám bude zaslaný, bez toho, aby ste sa ubezpečili, že niekto iný nainštaloval a nastavil Dropbox. Okrem toho môžete na dokončenie použiť aj roztomilý Webapp!

obrázok

Vytvorte zabezpečenú stránku na nahrávanie do schránky(Vytvorte bezpečnú stránku na nahrávanie z Dropboxu)

Ďalším spôsobom, ako môžete ľahko dostať súbory odoslané na server Dropbox, je program DROP to Mne. Táto bezplatná služba vám umožní vytvoriť web chránený heslom, kde môže ktokoľvek kedykoľvek nahrávať súbory do vášho Dropboxu. Či už by ste chceli mať Predložiť tlačidlo na vašom blogu na odosielanie príspevkov čitateľov, alebo chcete iba jednoduchý spôsob, ako vám vaši priatelia môžu posielať obrázky, je to skvelý spôsob, ako umožniť ľuďom posielať súbory do vášho Dropboxu. Ak chcete začať, prejdite na ich webovú stránku ( odkaz dole ) a kliknite na ikonu Registrovať .

Ďalším spôsobom, ako vám ľahko poslať súbory prostredníctvom služby Dropbox, je použitie DROP to Mne. Táto bezplatná služba vám umožňuje vytvoriť webovú stránku chránenú heslom a ktokoľvek môže kedykoľvek nahrať súbory do vášho Dropboxu. Či už ho chcete použiť na svojom blogu Predložiť' Tlačidlo na Predložiť Čitatelia, je to stále ľahký spôsob, ako len chcieť, aby vám priatelia posielali obrázky, toto je dobrý spôsob, ako ľudia môžu posielať súbory do vášho Dropboxu. Najskôr prejdite na ich webovú stránku ( URL nižšie ), potom kliknite na zaregistrovaný

obrázok

Týmto nasmerujete svoj účet Dropbox. Kliknite Schváliť aby sa DropitToMe pripojilo k vášmu účtu Dropbox.

Týmto sa dostanete k svojmu účtu Dropbox. Kliknite na Schváliť Umožniť DropitToMe pripojiť sa k vášmu účtu Dropbox.

SNAGHTML38340dc

Teraz vás pošleme späť na prihlasovaciu stránku DropitToMe. Zadajte používateľské meno, e-mail a heslo, ale na zaistenie bezpečnosti informácií o svojom účte použite iné ako vaše predvolené heslo a používateľské meno Dropbox. Potom do posledného poľa zadajte heslo pre ostatných, ktoré majú zadať, keď vám majú nahrať súbory. Kliknite Registrovať keď skončíte.

Teraz sa vrátite na registračnú stránku DropitToMe. Zadajte svoje používateľské meno, e-mail a heslo, ale použite iné meno ako predvolené heslo a používateľské meno Dropbox, aby ste sa ubezpečili, že informácie o vašom účte sú v bezpečí. Potom do posledného poľa zadajte heslo, ktoré majú zadať ostatní používatelia pri nahrávaní súboru. Po dokončení kliknite na zaregistrovaný

sshot-2010-10-25-1-23-09-38

Ak potrebujete, aby vám niekto poslal súbory, jednoducho mu pošlite odkaz na váš účet DropitToMe, čo je http://dropittome.com/ tvoje_uzivatelske meno. Budú musieť zadať heslo, ktoré ste nastavili, a potom kliknúť Prihlásiť sa poslať ti súbor.

Ak potrebujete, aby vám niekto poslal súbor, jednoducho mu pošlite odkaz na váš účet DropitToMe, čo je http://dropittome.com/ tvoje_uzivatelske meno. Musia zadať heslo, ktoré ste nastavili, a kliknúť na ' Prihlásiť sa' Pošlem ti súbor.

sshot-2010-10-25-1-23-10-42

Teraz môžu iba kliknúť Vyberte súbor a vyberte ľubovoľný súbor s veľkosťou do 75 MB v počítači, ktorý vám pošleme.

Teraz iba klikajú „Vyberte dokument“ potom vyberte Môže sa vám poslať akýkoľvek súbor s veľkosťou do 75 MB v počítači.

sshot-2010-10-25-1-23-11-05

O niekoľko sekúnd neskôr budete mať súbor v priečinku Dropbox. Môžete to používať tak dlho, ako chcete, takže kedykoľvek potrebujete, aby vám niekto poslal súbor, jednoducho mu pošlite odkaz na váš účet DropitToMe a heslo na nahrávanie a potom

Po niekoľkých sekundách uložíte súbor do Dropboxu. Môžete ho kedykoľvek použiť, takže ak potrebujete, aby vám niekto poslal súbory, jednoducho im pošlite odkaz na váš účet DropitToMe a nahrajte heslo a

sshot-2010-10-25-1-23-11-28

Ak sa z nejakého dôvodu rozhodnete, že už DropitToMe nechcete používať, môžete mu odobrať prístup k svojmu účtu Dropbox. Stačí sa prihlásiť na hlavný panel služby Dropbox, otvoriť nastavenia účtu a vybrať ikonu Moje aplikácie kartu a potom kliknite na tlačidlo x vedľa DropitToMe.

Ak sa z nejakého dôvodu rozhodnete, že už službu DropitToMe nepoužívate, môžete jej prístup k účtu Dropbox vymazať. Jednoducho sa prihláste na informačný panel Dropboxu, otvorte nastavenia účtu a zvoľte ' Moje aplikácie ' Kliknite na kartu Tab a potom kliknite na tlačidlo x vedľa položky DropitToMe.

sshot-2010-10-25-1-23-12-08

Ak máte hostiteľský účet a chcete spustiť svoj vlastný osobný uploader Dropbox, môžete si stiahnuť PHP skript, CSS súbor a obrázky pripravené na vytvorenie vašej vlastnej uploadovacej stránky Dropbox. Stačí nahradiť informácie o účte Dropbox v súbore PHP, potom nahrať všetky súbory na server a budete pripravení. Ak to znie príliš komplikovane, DropitToMe je skvelá alternatíva, ktorá funguje rovnako dobre.

Alebo, ak máte hostiteľský účet a chcete spustiť svoj vlastný osobný uploadbox Dropbox, môžete si stiahnuť PHP skripty a CSS súbory a obrázky, aby ste si vytvorili svoju vlastnú stránku nahrávania Dropbox. Stačí nahradiť informácie o svojom účte Dropbox súbormi PHP, potom nahrať všetky súbory na server a začať ich používať. Ak to znie príliš komplikovane, DropitToMe je dobrou alternatívou a funguje dobre.

obrázok

Vďaka týmto možnostiam je získavanie súborov od priateľov, rodiny alebo iba od ľudí, ktorí čítajú váš blog, jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Ak chcete radšej vždy zdieľať súbory priamo, nezabudnite to skontrolovať náš článok o nastavení zdieľania priečinkov v Dropboxe . Dropbox je úžasná služba, takže ak s tým ešte len začínate, mali by ste sa vyskúšať niektoré z našich ďalších článkov o Dropboxe tiež.

Pomocou týchto možností je získavanie súborov od priateľov, rodiny alebo ľudí, ktorí práve čítali váš blog, jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Ak chcete vždy zdieľať súbory priamo, nezabudnite to skontrolovať Náš článok o nastavení zdieľania priečinkov v Dropboxe . Dropbox je úžasná služba, takže ak s jeho používaním začínate, mali by ste si ho tiež skontrolovať Naše ďalšie články o Dropboxe

Zaregistrujte sa pre AirDropper

Zaregistrujte si AirDropper

Zaregistrujte sa do programu DROPitTOme

Zaregistrujte sa do DROPitTOme

Stiahnite si skript Dropbox Uploader [prostredníctvom návykových tipov]

Stiahnite si skript Dropbox Uploader [pomocou návykových techník]

Preložené z: https://www.howtogeek.com/howto/33115/get-files-sent-to-your-dropbox-via-email-or-a-webpage/

súbor schránky