3D LUT Creator Pro pre Mac (artefakt farebného rozkladu VUT) čínska verzia V1.33

3d Lut Creator Pro Mac V13D LUT Creator Pro pre verziu pre čínštinu v čínštine pre Mac je výkonný softvér na vyfarbovanie obrázkov na platforme Mac. 3D lut creator pre systém Mac pomáha používateľom rýchlo upraviť farbu obrázka, upraviť LUT a 3D lut creator pre čínsku verziu dokáže priamo exportovať LUT pred- Dokument je veľmi profesionálna farebná schéma LUT.

Kliknite a stiahnite si verziu 3D LUT Creator Pro pre Mac (artefakt LUT) v čínskej crackovej verzii V1.33

Aký používateľ si vyberie 3D LUT CREATOR?Unikátne nástroje 3D LUT Creator nenájdete v žiadnom inom editore fotografií ani videí.

Rýchlosť a ľahké použitie boli ocenenéViac ako 5 000 používateľov tejto aplikácie.

Stiahnite si LUT do Adobe Photoshopu jediným kliknutím a integrujte sa s Adobe Photoshop.

Schopnosť vytvárať LUT bola ocenená

Fotografi a koloristi z celého sveta.

Schopnosť neustále aktualizovať program nenecháva nikoho ľahostajným.

Unikátny nástroj

A / B mriežka Umožňuje používateľovi zmeniť farbu objektu iba niekoľkými kliknutiami tak, že pretiahne požadovanú farbu na mriežke na požadovaný odtieň a sýtosť bez toho, aby ovplyvnil ostatné farby. V takom prípade zostáva farebný prechod hladký, pretože mriežka A / B nie je vhodná pre masky a vo Photoshope funguje ako plynulá krivka. Odtieň a sýtosť sa menia bez ohľadu na jas.

Mriežka C / L Umožňuje kontrolu kontrastu v rámci konkrétnej farby. Mriežka C / L nastavuje konkrétny farebný odtieň na farbu na základe jeho jasu. Tento nástroj je veľmi užitočný na vytváranie azúrových a oranžových stupňov.

OBJEM Umožňuje vám pridať jas objektu na obrázku na základe jeho farby. Jedným kliknutím tiež zvýrazní hlavnú tému.

2D krivka Je bočný projekcia kocky RGB predstavujúca 3DLUT. 2D krivka vám dáva dokonalú príležitosť na vytvorenie rôznych farebných tónov pre vaše obrázky a videá.

Kto je tento plán?

Fotograf

Tento program je vhodný pre štandardnú farebnú korekciu a umeleckú tvorbu.

Kameraman a kolorista

Tento program umožňuje ukladať nastavenia farieb do súborov s príponami .3dl, .cube, .csv, ktoré sú multiplatformné, takže ich môžete otvoriť vo videoeditore, napríklad Adobe After Effects, DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro, FinalCut Pro. Musíte len vziať jednu snímku videa, spracovať ju v programe, uložiť nastavenia a použiť farebný profil pre celé video!

Dizajnér a kreatívny človek

Jednoduchosť a prehľadnosť práce s 3D LUT Creator nenechá nikoho ľahostajným. Okrem toho je možné do aplikácie Adobe Photoshop importovať súbory s príponou .3dl, takže tieto nastavenia môžete použiť ako vrstvy úprav nielen pre bitmapové obrázky, ale aj pre vektorovú grafiku.


Kliknite a stiahnite si verziu 3D LUT Creator Pro pre Mac (artefakt LUT) v čínskej crackovej verzii V1.33